Dům má 3 patra

1. NP - garáž pro jízdní kola a uskladnění lyžařského vybavení, technická místnost, dílna, chladná spíž na potraviny

2.NP - kuchyň, obývací pokoj s jídelnou a možností 2 lůžek, samostatná ložnice s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem a WC. 

3.NP - prostorná ložnice až pro 4 osoby s dvoulůžkem a dalším lůžkem s možností vytvoření dvoulůžka a se zasklenou odpočinkovou lodžií s výhledem na protilehlé svahy, další ložnice se dvěma oddělenými postelemi, koupelna s vanou a WC.

Dům je ideální pro 8-10 osob

Maximální počet hostů je 10 a je možné si vybrat až z 11 lůžek, včetně lůžkovin a ručníků. Dům je dostatečně velký.

Wi-Fi

Internet je pro ubytované hosty zdarma.

Krbová kamna

Dům je vybaven ústředním plynovým topením, nicméně v obývacím pokoji jsou krbová kamna. Při dlouhých večerech krbová kamna navodí tu správnou relaxační atmosféru nejenom v zimě. Palivové dřevo může být k dispozici za poplatek přímo v domě (nutné ověřit).

Káva a vybavení kuchyně

V kuchyni je k dispozici kávovar  na zrnkovou kávu. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem a elektrickou troubou. K dispozici je dostatek nádobí a některé další kuchyňské spotřebiče. V kuchyni není myčka nádobí.

Domácí mazlíčci

Pokud budete chtít ubytovat svého domácího mazlíčka, je třeba se domluvit předem (za poplatek). V zimním období je třeba počítat s tím, že v případě větší sněhové nadílky nemusí být venčení domácího mazlíčka úplně snadné. "Psí hromádky" si po svém mazlíčkovi sbírají hosté sami.

Letní ohniště a posezení na zahradě 

V letní sezóně je k dispozici klasické ohniště na zahradě, dále malý gril na dřevěné uhlí a zahradní nábytek. Ten je možné umístit na rovnou plochu na pozemku za domem, kde budete mít dostatečné soukromí. Pokud nebudete konzumovat vlastní nápoje, zahradou lze projít do pár metrů blízkého penzionu, kde je mimo jiné možné zakoupit čepované pivo a po dohodě je určitě možné si jej odnést i na zahradu.

Další informace

Nemovitost je pronajímána vždy celá!

V případě dotazů jsme vám k dispozici na telefonu, kromě hovorů je ideální komunikace přes WhatsApp. Vážíme si našich hostů a snažíme se jim vyjít maximálně vstříc. Věříme, že u nás budete spokojeni.

V ceně je zahrnuto ubytování pro 10 osob s kompletním vybavením, dále čisté lůžkoviny a ručníky v dostatečném množství. 

Prosíme, chovejte se ekologicky a využívejte veškeré energie hospodárně.

V uvedené ceně není zahrnut místní poplatek z ubytovací kapacity 15,-Kč/den/osobu, který je odváděn obci Pernink.

K ceně pobytu je vždy třeba připočítat jednorázový poplatek za závěrečný úklid, praní ložního prádla, ručníků... (dle sazebníku, akčně může být i 0 Kč.

Pavel Langr, IČ 61050784

tel. 602 110 162, dumpernink@gmail.com

Pavel Langr, IČ 61050784
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky